1 1 1 1 1

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دیدار و عیادت جمعی از اهالی هیات روضه‌الشهدا از جناب آقای دکتر محمدی فام + پاسخ دکتر حسین محمدی فام

همانگونه که مستحضر هستید دکتر حسین محمدی فام از شب هشتم ماه محرم بعلت عارضه چشمی و عمل نتوانست همراه هیات در دهه محرم باشند چرا که پزشک وی پس از انجام عمل، استراحت مطلق به مدت 2هفته به ایشان داده بودند، پنجشنبه مورخ 21 شهریور ماه جمعی از اهالی روضه الشهداء به نیابت از همه دوستاران ایشان برای ملاقات به منزل وی مراجعت کردند، که الحمدالله حال جسمی ایشان مناسب بود و انشالله با دعای خیر شما بزرگواران بهبود 100درصدی پیدا کنند.

 

پیام دکتر حسین محمدی فام پس از دیدار

باسمه تعالی

"انما المومنون اخوه" را زمانی دریافتم که در اوج بیماری و در تنهایی حاصل از هجران مجالس عزای سیدالشهداء علیه السلام، سیل پیامهای محبت آمیز محبان امام حسین علیه السلام به سویم سرازیر شد و احساس تنهایی به دلگرمی دعای دوستان حضرت ارباب، جبرانی وصف ناپذیر گردید.
حضور عزیزان دلم، خادمان پر اخلاص و کم نظیر مجموعه روضة الشهداء در منزل حقیر و عیادت پر از عشق آنان از این روسیاه موجب شد تا بیشتر قدر این خوبان باعشق را بدانم و خود را برای نوکری آنان بیش از پیش مهیا سازم.
امیدوارم با دعای خیر خادمان و محبان اهل بیت علیهم السلام هرچه زودتر از این بیماری خلاص گشته و بتوانم مجددا در کسوت نوکری آل الله علیهم السلام قدم بردارم.
دست همه سرورانم را می بوسم و از ایشان التماس دعای خیر دارم.
خاک پای محبان اباعبدالله ع
حسین محمدی فام

این مطلب را برای دوستان خود بفرستید

شما مجوز مشاهده نظرها را ندارید

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما