اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً

وصیتنامه شهید مرتضی یاغچیان

  • سه شنبه, 05 آذر 1392 ساعت 17:29
  • منتشرشده در وصایا
  • بازدید 461 بار

وصیتنامه 
بنام خدا و برای خدا، در راه خدا این وصیتنامه را می‌نویسم تا حجت باشد به آنکه بعد از من نگویند نا آگاه بود و نادان و بی هدف ، بلکه من زندگی از حسین آموختم که فرمود: مرگ با عزت به از زندگی با ذلت است .
بار خدایا بنده ای هستم گناهکار و روسیاه و شرمسار و در خود لیاقت شهید شدن را نمی بینم مگر آنکه تو خود بر من رحم کنی و عنایت به من بنمائی شربت شهادت را ، خداوندا ، امروز نائب امام زمان با دم مسیحائی خود به ما ارزش انسان بودن و انسان شدن می آموزد و روز امتحان است و اگر لحظه‌ای درنگ کنیم فرصت از دست رفته ، پس ما را یاری بفرما و راهنمایمان باش و از لغزشهای نگاهمان دار تا به صراط مستقیم هدایت شویم ، ای مسلمانان جهان امروز تمامی کفر به سرکردگی امریکا با تمام قوا در مقابل اسلام صف کشیده و اسلام و انقلاب اسلامی امروز به خون و جان ما نیاز دارد تا ریشه اش محکم شود و اگر ما در این امر قصور کنیم فردای تاریخ هم در مقابل خدا و رسول خدا و هم نسل آینده مسئول خواهیم بود و جوابگو، و بر ماست که به ندای« هل من ناصر ینصرنی » امام عزیزمان لبیک گفته و به یاری او بشتابیم که یاری او یاری اسلام و پیامبر است، « ان تنصرالله ینصرکم و یثبّت اقدامکم » و اگر یاری کنیم خدا را ، یاری خواهد نمود ما را در رسیدن به مقام والای انسانیت ، و راهنمایی خواهند نمود ما را در رسیدن به هدف نهائی .
امروز این سعادت به من دست داده تا به کربلای ایران,جایگاه عاشقان خدا ,قرارگاه سرداران رسول گرامی و پویندگان راه علی و پیروان حسین و سربازان امام زمان (عج) و یاوران رهبر عزیز خمینی کبیر و راهیان شهادت بیایم. برای رسیدن به این مکان چه انتظارها کشیده‌ام خدا می‌داند و با آگاهی کامل و با عشق به الله به این راه آمده‌ام تا برای رضای او جهاد کنم و اگر سعادت پیدا کردم به دیدار خدا بروم و از این تن خاکی عروج کنم و به خدا برسم .
و شما پدر و مادرم اگر من شهید شدم غم مدارید چون من یک شهیدم و هرگز نمی‌میرم و پیش معبودم روزی به من داده خواهد شد . ثانیاً من امانتی بیش در پیش شما نبودم و شاد باشید که چه خوب دین خود را ادا کردید و از اینکه در تربیت من خیلی زحمت کشیدید و من خیلی شما را اذیت کرده‌ام حلالیت می طلبم و می‌خواهم که در مرگ من زیاد گریه نکنید که هم اجر من کم می‌شود و هم ثواب شما .


به خاطر خدا گریه کنید و از ترس روز قیامت . برادران و خواهرم از اینکه خیلی شما را ناراحت کرده‌ام و زحمات زیادی به خاطر من متحمل شده‌اید امیدوارم مرا ببخشید و تقاضا دارم از دامن امام دست برندارید و اسلام را به وسیله فرد نشناسید، بلکه افراد را با معیارهای اسلامی بشناسید و از شما می‌خواهم که نگذارید اسلحه من زمین بیافتد، بلکه تک ‌تک شما یک پاسدار، برای اسلام باشید . انشاءالله .
دوستان و برادرانم ، از همه عاجزانه حلالیّت می طلبم و تقاضا می کنم امام عزیز را تنها نگذارید و به جان او دعا کنید تا ظهور آقا امام زمان (عج) و در راه پیاده شدن احکام و قوانین اسلام تا جایی که می‌توانید تلاش کنید . همه شما را به خدا می‌سپارم .
از همه التماس دعا برای طول عمر امام را داریم.
17/2/61 مرتضی یاغچیان قرارگاه کربلا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جذب خادم

جذب خادم

انفاق به هیات

انفاق به هیات

دفترچه اقساط ساخت حسینیه

دفترچه اقساط ساخت حسینیه
شما بزرگوار میتوانید با انتخاب و تکمیل موارد فوق ما را در ساخت مجموعه مذهبی فرهنگی روضه الشهدا یاری نمایید
جوملا فارسی